Níže uvedené ceny jsou smluvní. Nejsme plátci DPH. Ve všech případech je nutno uhradit cenu služby bankovním převodem proti vystavené faktuře. Nepřijímáme hotovostní platby. Nabídnuté současné ceny jsou každoročně garantované ve stejné výši pouze do 31. prosince 2017. Změna cen služeb po tomto datu vyhrazena. 

Vystavení inzerátu v sekci Reality (sklep, garážové stání) +  přeposílání odpovědí – 499 Kč – poptávka ZDE

Vystavení inzerátu v sekci Reality (byty k pronájmu) + nafocení + přeposílání odpovědí – 1499 Kč – poptávka ZDE

+ příplatkové služby:

Překlad do AJ – RU + 500 Kč (sklep, garáž 300 Kč)

Vytvoření profesionálních banneru  pro umístění do všech našich reklamních míst na webu + poplatek za naši aktuální sledovanost v tuto chvíli: + 1999 Kč za měsíc. 

Vystavení Vašeho banneru na naše reklamní místa na webu samostatně: + 1000 Kč.

PR článek na míru pro developery rezidenčního a luxusního bydlení v Praze – i seriál 1999 Kč / jeden díl seriálu / nebo 1 článek / zařazený trvale v sekci Aktuálně. 

Balíček 10 originálních fotografií všech na webu označených logem: NejlepšíAdresyVeMěstě.cz nebo které pořídíme na Vaši objednávku Vašeho tématu – 500 Kč – souhlas s použitím autorského práva pro Vaše soukromé i komerční potřeby – souhlas bude vysloven ve vydané faktuře. 

Vystavení Vaší služby v sekci Nabídka služeb obyvatelům PR článek na míru na Váš brand1999 Kč / rok – poptávka ZDE

Z této ceny jsou vyňaty služby typu – bezpečnostní služba – roznáška jídel – finanční služby –  a jiné podobné – kdy cena nájmu originálního PR článku na míru, včetně přeložení do jazykových mutací klíčových stěžejních obyvatelů Rezidencí pro pouze 1 subjekt v dané podnikatelské oblasti na našem webu – STOJÍ: 11.999 Kč Kč/ rok  – poptávka ZDE

Založení společnosti s ručeným omezením v ČR na Vašeho jednatele. Výhody společností s.r.o. oproti podnikajícím fyzickým osobám jsou ty, že právnická osoba neručí svým majetkem a dále značné odpočty nákladů v rámci jejího fungování i do běžného života – nájem kanceláře jako bytu, pronájem vozidla, PHM a jiné vysvětlené při jednání. Cena této kompletní služby na míru je: 13.999 Kč. Pokud máte zájemkontaktujte nás.  V této souvislosti zajistíme profesionální služby specialisty v daňovém poradenství (soudní znalec z oboru ekonomie), který se stane Vaším spolehlivým a loajálním rodinným přítelem, po dlouhá léta Vaší se zvyšující prosperity (ČJ – AJ – RU). 

Hledáme: 

Současně hledáme 1 realitní kancelářkterá převezme kompletní profesionální servisnejlépe 1 vyškoleného makléře pro tyto objekty (ČJ -AJ -RU) – a na své obchodní jméno budou zprostředkovávat i prodej uvedených nemovitostí. Cena našeho zprostředkování za tuto naši exklusivní službu, včetně rozsáhlé marketingové podpory (+ VIDEO spoty před našimi VIDEO články) spolu s cílením cca 100 držených domén vystavené na této stránce – zpětně na tuto adresu – je 30 % čistého z Vaší provize. Veškeré poptávky potencionálních Klientů Vám předáváme přijaté přes náš systém k Vašemu vyřízení – Vaše nabídka ZDE prosím + nabízíme doménu RezidenceReality.cz v ceně. 

Do inzerce přijímáme i nabídky jiných realitních kanceláří, které o inzerci v našem Magazínu projeví zájem – s oslovením vložení jejich inzerátu k prodeji či pronájmu nemovitosti  – v některém lukrativnějším bydlení v Praze. O jiné nemáme zájem. V Článku na míru k prodeji budou uvedeny Vaše kontaktní údaje, takže v tomto případě – informace nepůjdou přes náš web – po ukočení Vaší zakázky nám jen dáte vědět, že inzerát máme odstranit nebo mu přiřadit statut – UKONČENO. Cena za zveřejnění do ukončení platnosti nabídky – 999 Kč / měsíc – pokud přiřadíme statut UKONČENO – a ponecháme PROMO Vaší kanceláře navždy na našem webu v sekci Reality – Ukončeno14.999 Kč jednou provždy po dobu existence webu dle současných Obchodních podmínek. 

Dále hledáme 1 úklidovou agenturu – která převezme kompletní profesionální servisnejlépe vyškolené pracovnice pro tyto objekty (ČJ -AJ -RU) –  a na své obchodní jméno zajistí kompletní úklidové služby pro velice náročné a bohaté zahraniční Klienty prostřednictvím – roky prověřených a poctivých – svých zaměstnanců v bytech vlastníků a nájemců – zatím pouze Rezidencí Garden Towers a Central Park.  Cena našeho zprostředkování za tuto naši exklusivní službu, včetně rozsáhlé marketingové podpory (+ VIDEO spoty před našimi VIDEO články) spolu s cílením cca 100 držených domén vystavené na této stránce – zpětně na tuto adresu – je 30 % čistého z Vaší provize. Veškeré poptávky potencionálních Klientů Vám předáváme přijaté přes náš systém k Vašemu vyřízení – Vaše nabídka ZDE prosím

V případě Vašeho provizního systému za přivedeného zákazníka nebo uskutečněnou objednávku nás prosím kontaktujte s Vaší nabídkou ZDEpodmínkou je jasné administrativní rozhraní Vašeho affiliate programu a rabat minimálně 500 kč z 1 provize.  

Výroba webů, eshopů, prezentací, grafika, ONLINE způsoby marketingu, speciální služby na internetucena dle specifikace – nutno hradit 50 % domluvené ceny za Váše zadání předem – poptávka ZDE – nebo: chci více informací

 Domény označené tímto symbolem – určené k dlouhodobému pronájmuNa cenu se informujte ZDE

 Domény označené tímto symbolem – určené i k odprodeji Na cenu se informujte ZDE

Domény označené tímto symbolem – určené k odprodeji pouze v celku označeném jako Projekt na této stránceCena k jednání