Domény jsou nejrychleji rostoucí komoditou, co se týká jejich hodnoty. 

Nabízíme domény – Vaše nové ONLINE firemní adresy Vašich možných skutečných adres, – které mají návštěvníky už jen z toho, že tito přesný název ve shodě logicky zadají do prohlížeče. Jedná se o tzv. hledanost klíčových slov v doméně. 

Připravujete restauraci v Rezidenci Garden Towers? Jak myslíte, že Vás budou lidé vyhledávat jinak než zadáním do vyhledávače slovního spojení „restaurace rezidence garden towers?“  I Vaše nová web adresa může být ve tvaru:

Restaurace.RezidenceGardenTowers.cz, nebo prostě jen unikátně: RezidenceGardenTowers.cz (a každý Váš zákazník bude vědět, že se pod touto opravdu exklusivní doménou skrývá mimo úžasných fotografií Vašich pokrmů i aktuální jídelní lístek běžících mimořádných specialit, kam se má vždy zajít zpět podívat nejen  na připomenutí svých chuťových zážitků  + Restaurace@RezidenceGardenTowers.cz –  i pro tento podnikatelský záměr vyrobíme od „A do Z“  Vaši novou webovou stránku – poptávka ZDE.

Nebo si myslíte, že na adrese RezidenceGardenTowers.cz by měla být jiná, než právě Vaše nabídka bytů pro tento objekt? Pozor, ať Vás restaurace nepředběhne 🙂 

Všechny námi provozované domény mají národní tvar s koncovkou CZ. Všechny uvedené objekty se nacházejí v České republice a je tedy přirozené, že žádná jiná koncovka než CZ nepřichází v úvahu. 

Čím bude vyšší hledanost v klíčových slovech ze strany uživatelů internetu, tím vyšší bude postupem času hodnota domény. Přesto je nutné s každou samostatnou doménou pracovat z pohledu SEO a laicky řečeno „vyživovat“ ji kvalitními PR články. I v tomto směru jsme schopni Vám zajistit jedinečný servis cestou našeho profesionálního spolupracovníka – odeslat nezávazně poptávku

Exklusivně nabízíme nejzákladnější klíčová slova v národních doménách, které budou v budoucnu pravděpodobně procházet internetovými vyhledávači. Disponujeme nejrozšířenějšími slovními spojeními v doménách, které lidé skutečně vkládají do polí vyhledávačů. Profesionálním přístupem jsme schopni tyto webové adresy dostat na klíčová slova obsažené v námi nabízených doménách až na 1. místa vyhledávačů Seznam.cz a Google.cz, a to je pro Vás příležitost, že se dostanete vysoko nad svoji konkurenci, v podstatě na první místo pod placenou reklamu vyhledávačů – kam my – ale také umíme cílit za pomocí spolupráce s Managerem služby Seznam.cz – S – klik. Vše záleží na tom, zda se připravené developerské sny uskuteční a potom veškerá Média vzhledem k rozsáhlosti staveb poženou lidi  přes televizi, rádia, tisku do internetových vyhledávačů, – kde pravděpodobně budou z logiky věci zadávat tyto klíčová slova – obsažené v námi provozovaných národních CZ doménách.

 „Kdo vlastní Projekt, může ovládat budoucnost“ (např. v prodeji bytů).

„Vše je otázkou peněz a času“ (Náklady na SEO optimalizaci webu a doba do počátku jejich výstavby).

„Byť připravujeme i jazykové mutace RU a AJ, nabízíme Projekt za českou cenu.“

Námi držené domény nejsou předmětem ochranných známek. Je s podivem, že se nám podařilo ke stávajícím a připravovaným developerským záměrům dohledat tolik národních CZ domén v klíčových slovech. Měli jsme tu výhodu, že jsme je registrovali v době, kdy tento PROJEKT ještě nikoho v celku nenapadl a neověřil jejich dostupnost k registraci. Všichni jste měli stejnou možnost jako my, jen to Vaše IT prostě nenapadlo. V případě, že se domníváte, že k držení domény máte větší právní nárok než my, prosím kontaktujte nás k započetí dialogu – jsme otevřeni k jednání. 

Jiné exklusivní domény – investiční z oblastí – Byznys, Čína, Technet, Aplikace, Hry a další – naleznete ZDE – skoro všechny jsou za přiměřenou cenu v hodnotě jednoho měsíčního průměrného platu českého občana. Některé budou mít i 10 – ti násobnou cenu za 10 let – protože budou krátké, výstižné, CZ unikátní a již nedostupné,  – tomuto já říkám investiční doména. 

Pro Vaši představivost na závěr: 

Argo Alpha se Vám zobrazí ve vyhledávači Google.cz již po zadání těchto písmen na 1. místě v nabídce sama – protože je klíčovým slovem, který do něj často lidé píší za účelem tuto exklusivní adresu kanceláří – dohledat. 

 – Argo A – 

 

Představte si, že i Vy můžete být na 1. místě v zobrazování výsledků CZ vyhledávačů a většina poptávajících pak díky tomu, že jste na prvních pozicích nejprve – vstoupí – na Váš nový web, který je díky profesionálně zpracované popisku a kvalitní fotky v náhledu zobrazování vyhledaných URL stránek – opravdu zaujal.  

V případě, že máte seriózní zájem o odprodej některé ze shora uvedených domén, které nepatří do Projektu, kontaktujte nás prosím prostřednictvím tohoto webového formuláře. Rovněž ho můžete použít i pro případ, že byste měli vážný zájem o celý Projekt.