Toto je moje poslední etapa života a v tomto podnikatelském záměru prodeje domén a služeb webu bych chtěl spojit všechny své životní zkušenosti, které jsem dosud v různých povoláních získal a nyní je chci jednoznačně zúročit, protože času je málo a potřeba chuti si ještě užít – ale znáte to, bez peněz to nejde – je veliká. Nabízím Vám precizní služby specialisty v oborech na webu popsaných. A zde je můj poslední podnikatelský záměr: 

Začalo to tím, že mi vlastník čerstvě zakoupeného bytu v Rezidenci Garden Towers nabídl jeho pronájem pro mě za velice lukrativní cenu. 

Od první chvíle, co jsme se byli na rezidenci podívat, jsem se do její architektury zamiloval a brzy jsme se sem stěhovali. 

Jelikož dlouhodobě pracuji s internetem a vyhledáváním klíčových domén, samozřejmě jsem okamžitě z titulu své profese začal hledat vhodné alternativy volných slovních spojení nejen rezidence, ale i všech ostatních developerských projektů, nutno přiznat že z počátku z velké části společnosti Central Group. Postupně jsem ale i přidal další mimo Projekt

Bylo mi až s podivem, kolik klíčových slov v doménách bylo k těmto stavbám k dispozici. 

Ano, využil jsem situace, že všichni developeři, makléři, zprostředkovatelé a IT specialisté firem nepřišli na to, že tyto domény se jednou možná budou platit zlatem. Z toho důvodu, že obsahují klíčová slova, které z logiky názvů staveb budou potenciální zákazníci  zadávat do internetových vyhledávačů poté, kdy developeři uskuteční své plány a nabídnou široké veřejnosti rozestavěné nemovitosti prostřednictvím médií k prodeji či pronájmu.

Protože, jak jinak budou uživatelé internetu vyhledávat nabídku nemovitostí právě v rozestavěné Parkové čtvrti než slovním spojením Parková čtvrt Praha nebo Rezidence Parková čtvrť nebo ResidenceParkovaCtvrt.cz + vlastníme i opačné varianty. 

A v tuto chvíli díky klíčovému slovu v doméně a SEO optimalizaci Vaší nové stránky můžete být již vysoko nad Vaší konkurencí. A možná i na 1. místě v CZ vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz. 

Je pravděpodobné, že některé exklusivní domény v Projektu i mimo něj mohou být jednou stěžejním faktorem pro prodej nemovitostí a služeb v Praze. 

Všichni jste měli stejnou možnost jako já – jen Vás prostě nenapadlo všechny tyto volné alternativy slovních spojení v doménách, poskládat do jednoho uzavřeného celku – Projektu

Všechny námi provozované domény mají národní tvar s koncovkou CZ. Všechny uvedené objekty se nacházejí v České republice a je tedy přirozené, že žádná jiná koncovka než CZ nepřichází v úvahu. 

Námi držené domény nejsou předmětem ochranných známek. V případě, že se domníváte, že k držení domény máte větší právní nárok než my, prosím kontaktujte nás k započetí dialogu – jsme otevřeni k jednání. 

Několik mých subjektivních úvah: 

 „Kdo vlastní Projekt, může ovládat budoucnost“ (např. v prodeji bytů).

„Vše je otázkou peněz a času“ (Náklady na SEO optimalizaci webu a doba do počátku jejich výstavby).

„Byť připravujeme i jazykové mutace RU a AJ, nabízíme Projekt za českou cenu.“

Zprostředkování nabízených služeb na tomto webu (mimo sekce Nabídka služeb obyvatelům) zajišťuje společnost s ručeným omezením, která je i fakturačním subjektem. 

Odprodej a pronájmy domén zprostředkovává společnost s ručeným omezením od jejich přímého vlastníka na jeho vlastní obchodní jméno. 

Nejsme plátci DPH.  Veškeré platby přijímáme na základě námi vystavené faktury pouze bezhotovostním převodem na bankovní účet. 

Další informace k našemu podnikání?

Pro odpověď prosím použijte tento kontaktní formulář nebo nám napište na  architect@ExclusiveDomain.cz