Specialista na WordPress profesionální weby, které jsou určeny zejména pro získávání zvyšujícího se počtu pravidelných čtenářů a dopisovatelů, kteří jsou následně různými vestavěnými mechanismy reklamy přesměrováni do webů prodejních – což je jeden ze základních způsobů zajišťování nemalého % zákazníků pro brand. Weby doporučujeme tématické ve vztahu k výdělečnému podnikatelskému záměru. 

Specialista na pokročilé PRESTA shopy, což jsou jedny z nejlepších obchodních platforem splňující nejmodernější požadavky na eshopy. Kombinujeme s unikátní grafikou našeho dalšího specialisty. Nastavujeme marketingové kanály cílící do těchto Vašich nových prodejních platforem. 

Specialista na grafiku. Musím přiznat, že tuto dělá jen pro mě. Jinak je umělec, který vytváří LOGA. Ale jsem jeho první zákazník a tak mi ustupuje a vždy mi odvede maximálně profesionální práci za dobrou cenu. Nejlepší profesionální grafik, kterého znám. Jeho podpis můžete získat v podobě bannerů, sliderů, fotografií i LOGA na svůj web skrze náš kompletní servis. Nebo rádi mu předáme zakázku, kterou máte jen pro něj v oblasti LOGOtvorby. 

Specialista na SEO a jeho tým. Spolupracujeme již 6 let s odborníkem, který je skutečným mistrem tajemného odvětví internetového marketingu. Volba klíčových slov záleží především na celkové strategii v SEO oblasti. Je to různorodé pro každý unikátní podnikatelský záměr i novou webovou stránku. Náš specialista ve svém originálním pojetí PR článků doporučuje používat pouze jedno klíčové slovo, v dřívějších trendech byly doporučovány až slova 3. Nejlepších účinků se vůči CZ vyhledávačům dosahuje kombinací účinnosti obou typů zmíněných PR článků. V případě Vašeho zájmu Vám zprostředkujeme jeho profesionální služby, které mohou i Váš nový nebo stávající Projekt přivést až na 1. místa CZ vyhledávačů: Seznam.cz a Google.cz.

Specialista na daňové služby a soudní znalec z oboru ekonomie – je i Vám naším prostřednictvím – plně k dispozici. Nabízíme např. vypracování znaleckých posudků na hodnotu firem – likvidace firem – založení společnosti s ručeným omezením v ČR na Vašeho jednatele a jiné podobné. Výhody společností s.r.o. oproti podnikajícím fyzickým osobám jsou ty, že právnická osoba neručí svým majetkem a dále značné odpočty nákladů v rámci jejího fungování i do běžného života – nájem kanceláře jako bytu, pronájem vozidla, PHM a jiné vysvětlené při jednání. Cena této kompletní služby na míru je: 13.999 Kč včetně DPH. Pokud máte zájem – kontaktujte nás.  V této souvislosti zajistíme jeho další služby v daňovém poradenství, kdy se navíc stane Vaším spolehlivým a loajálním rodinným přítelem, po dlouhá léta Vaší se zvyšující prosperity (ČJ – AJ – RU). 

Dále disponujeme dalšími kontakty ve všech oblastech internetu tak, že když sami nevíme – JAK – zajistíme spolehlivě  – KDE –  a u – KOHO –  místo nás.  V širším okruh máme dalších 5 grafiků, které využíváme občasně stejně jako další 4 programátory. Každý je dobrý na jinou oblast, takže v celku Vám naše studio může zprostředkovat opravdu široký záběr nejrůznějších, a to i okrajových služeb na internetu. Využíváme služeb několika překladatelů AJ – RU – ČJ. Disponujeme specialistou na vyhledávání citlivých informací na internetu. Využíváme služeb vysoce kvalifikovaného právního zástupce – advokáta. Jsme schopni i zajistit kvalitní notářské práce.  

Umíme spojovat –  LIDI – PROSTŘEDÍ – INFORMACE – INTERNET – do jednoho celku.